• Tonys budbil1
  • Tonys budbil2
  • Tonys budbil3
  • Tonys budbil4

Du når våra kontor på

Helsingborg: 042-610 11 00

Malmö: 040-12 38 00

Landskrona: 0418-190 19

 

Journummer till samtliga kontor:

042-610 11 00

 

 

Kontakta ditt närmsta kontor för att boka transport:

Helsingborg

Tonys Budbil AB
Sydhamnsgatan 14
252 28 Helsingborg

Tel: 042-610 11 00
Journr: 042-610 11 00

Landskrona

Tonys Budbil AB
Box 610
261 26 Landskrona

Tel: 0418-190 19
Journr: 042-610 11 00

Malmö

Tonys Budbil AB
Blidögatan 26
211 24 Malmö

Tel: 040-12 38 00
Journr: 042-610 11 00

Bokning kan även göras via mail Måndag - Fredag mellan 08.00 - 16.00 på mailadress: bokning@tonysbudbil.se

Observera att bokningen är registerad först när bekräftelse är utskickad!

Kontaktpersoner

Trafikchef / Transportledare
Nasi Cicek

Tel: 042-610 11 00
nasi@tonysbudbil.se

Trafik/Försäljning
Tony Ljungdahl

Tel: 042-610 11 07
tony@tonysbudbil.se

Personalavdelningen

Katarina Löfqvist

Tel: 042-610 11 14

katarina@tonysbudbil.se

Transportledare
Christer Nilsson

Tel: 042-610 11 00
christer@tonysbudbil.se

Ekonomiavdelningen
Anita Ljungqvist

Tel: 042-610 11 13
anita@tonysbudbil.se

Vid lagerbokning


Tel: 042-610 11 00
tony@tonysbudbil.se

Transportledare
Jimmy Valfridsson

Tel: 042-610 11 00
jimmy@tonysbudbil.se